Nasıl Rezervasyon Yaparım

1 Hesabınıza giriş yapın yada yeni bir hesap oluşturun.
2 Rezervasyon bilgilerinizi gözden geçirin.
3 Rezervasyonunuzu tamamlayıp gönderin

Sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen info@vizecar.com adresine bir e-posta göndererek bize bildirin. Teşekkür ederiz!

ÇALIŞMA SAATLERİ

7/24

Hakkımızda

      VizeCar Oto Kiralama 2010 yılında kurulduğu günden bugüne, kaliteli ve sorunuz hizmet anlayışıyla hızla büyümüş Türkiye deki günlük veya operasyon el olarak kiralama sektöründeki yerini almıştır.

 

     Günlük kiralamalarda Yerli marka anlayışıyla Avrupa da yaşayan vatandaşlarımıza kusursuz ve en iyi şekilde hizmet etme gayreti içindeyiz. Türkiye deki Havalimanı teslimat noktalarımızla 7 gün 24 saat tüm çabamızla sizlere sorunsuz araç kiralama hizmeti vermek için çalışıyoruz.

    İnternet üzerinden araba kiralamak isteyen müşterilerimize kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla sitemiz yenilenmiştir.

 

  • Sorunsuz bir araba kiralama yapmak için Çağrı merkezimiz den veya web sayfamızdan en iyi fiyat garantisiyle rezervasyonunuzu yapıyoruz.

  • Rezervasyon onayımızı alıyorsunuz.

  • Profesyonel ekip arkadaşlarımız sizleri Havalimanı Çıkış kapısında karşılıyor, aracınıza kadar eşlik ediyor kolay ve güvenilir bir şekilde aracınızı teslim ediyoruz.

  • Dönüşünüze istinaden kontroller yapılarak aracı iade alıyoruz.

 

       Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak için tüm tecrübemizi kullanıyoruz.

      Mutlaka bizi denemenizi istiyoruz.

      Mutlu  ve Keyifli yolculuklar dileriz.

REISEBÜRO

Üye Girişi

YENİ HESAP OLUŞTUR

BİLGİLERİNİZİ GİRİN

TEKLİF İste

YUKARI